Ücretsiz İade Hakkı


İade ve Değişim Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz ve kullanmadığınız bir ürünü , ürünü kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde aşağıdaki sevk adresimize faturası, kutusu ve tüm aksesuarları ile birlikte , faturanın arkasındaki formu doldurarak geri gönderip iade edebilirsiniz. Aras Kargo ile yapacağınız iade işlemlerinde kargo ücreti tarafımıza aittir. Websitemizden yaptığınız alışverişlerde değişim yapılmamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade olarak tarafımıza gönderebilir, yerine almak istediğiniz ürün için ise yeni sipariş oluşturabilirsiniz. Havale / EFT / Kapıda Ödeme yöntemi ile gerçekleştirilen alışverişlerin iadesi için faturanızın arka kısmına bankanızın ismini, şubesini ve IBAN numaranızı yazmanız gerekmektedir. 
İade İşlemleri İçin Adres : KUZGUNCUK MAH. PASALIMANI CAD. NO: 122 IÇ KAPI NO: 3 ÜSKÜDAR/ ISTANBUL

İade Ücreti Ne zaman ve Nasıl Yatırılır?

İade işlemlerinde ürünün tarafımıza iadesi uygun görülen koşullarda gerçekleştiyse ürün bedeli aşağıda belirtilen şekillerde tarafınıza geri ödenir:

  • Taksitli alışverişlerde ürün bedeli taksit sayısına bölünerek kredi kartınıza bankanız tarafından her ay yatırılır. Bu prosedür tamamen bankanız tarafından belirlenmiştir.
  • Havale , eft, ya da kapıda ödemeli siparişlerde iade edilecek tutar ürün/ler tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde vermiş olacağınız hesap numarasına yatırılacaktır.

Hangi Durumlarda İade Kabul Edilmez?

Ürünün kutusu hasar gördüğü, üzerine bant, yazı vb gibi işlemler uygulandığı takdirde gönderilen iadeler kabul edilmemektedir. Ayrıca iade için gönderilen ürünün kullanılmamış olması, fiyat ve marka etiketlerinin sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Faturasız ve iade formu doldurulmadan geri gönderilen siparişlerde iade işlemi yapılamamaktadır.