Kargo ve Teslimat


Siparişim Kaç Günde Ulaşır?

Kuzguncuktakiler.com'da saat 15:00 'a kadar oluşturmuş olduğunuz tüm siparişler aynı gün , saat 15:00 ve sonrasında vermiş olduğunuz siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir. Teslimat süresi bağlı bulunduğunuz bölgenin uzaklığına ve yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Ortalama teslim süresi İstanbul içi 1, İstanbul dışı 3 gündür.


Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kuzguncuktakiler'de 250 TL ve üzeri tüm yurt içi teslim siparişlerde kargo ücretsizdir. 250 TL altındaki sepet tutarları için 9,99 TL ilave kargo masrafı oluşmaktadır.


Kargom Nerede?

Siparişinizi verdikten sonra tarafınıza sms ya da posta yolu ile iletilecek takip numarası ile birlikte Yurtiçi Kargo İnternet sitesinden ya da size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden siparişinizi takip edebilirsiniz.


Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?

Kuzguncuktakiler.com üzerinden oluşturduğunuz tüm yurt içi siparişleri Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmektedir.


Kargomu Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken ürün paketinde ezilme, yırtılma, ıslanma vb. gibi bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Bu şekilde bir sorun olduğunda ürünü gelen kuryenin yanında açarak eğer var ise oluşan hasar ile ilgili Hasar Tespit Tutanağı talep ediniz ve sonrasında müşteri hizmetlerimize durumu bildiriniz.


Kargo Geldiğinde Adreste Yoksam Ne Olur?

Adresinizde bulunmadığınız durumda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir. İki gün içinde şubeden siparişinizi teslim alabilirsiniz. Teslim alınmadığı takdirde ürün kuzguncuktakiler'e geri döner ve tekrar gönderim yapılmaz.


 Ürünler Nasıl Paketleniyor?

Kuzguncuktakiler'den sipariş verilen her ürünün kendiniz ya da sevdikleriniz için bir hediye olduğunu düşünüyoruz. Bu bakış açısı ile tüm siparişleri özel Kuzguncuktakiler kutularında hassas kısımları koruma altına alınarak gönderiyoruz. Bu sayede kargo ve teslimat sırasında oluşabilecek hasarları minumuma indiriyoruz. Fakat herhangi bir mağduriyet oluşmaması için müşterilerimizin kargo paketlerini kuryenin yanında açmalarını, kargodan kaynaklı herhangi bir hasarda kuryeye tutanak tutturmalarını önemle rica ediyoruz. 


Siparişlerimi Dükkanınızdan Teslim Alabilir miyim?

Evet siparişlerinizi hiç kargo ücreti ödemeden dükkanımızdan teslim alabilirsiniz.