Hakkımızda


Biz, yolları 2010 senesinde Kuzguncuk Bostanı mücadelesinde kesişmiş, tanışana dek de yakın yıllarda birer kız çocuk sahibi olarak paralel hayatlar sürmüş, birimiz mimar birimiz avukat iki arkadaşız. Hayat görüşümüz, ilkelerimiz, ilgi alanlarımız bizi yan yana tutmaya devam ederken bir de baktık ki birbirimize yoldaş olmuşuz. Nasıl mı? Hep peşinde koştuğumuz temiz, güvenilir, zehirsiz gıdayı mahallemiz, eşimiz dostumuz arkadaşlarımız için ulaşılabilir hale getirmek üzere, her gün geçtiğimiz sokakta iki küçük dükkan kiraladık. Geçtiğimiz yıllarda, temiz tarım yapmak üzere, Anadolu’nun çeşitli bölgelerine gidip, zaman, emek ve bilgisini üretime dönüştüren arkadaşlarımızdan ve onların arkadaşlarından oluşan bir üretici ağına ulaştık. Her geçen gün, güven ve içtenlikle bu ağı genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.
Tüketiciler için, temiz gıdaya doğru fiyat ile ulaşabilecekleri güvenilir bir işletme, üreticiler için de üretimlerini gönül rahatlığıyla teslim edebilecekleri bir arayüz olmayı; her geçen gün önemi daha da çok anlaşılan bu büyük resmin içinde bize düşen kısmı doğru ve güvenilir bir şekilde doldurmayı amaçlıyoruz. Yolun başındayız, birlikte öğrenelim ve yürüyelim istiyoruz.
Dükkanımız karantina koşullarında hafta içi her gün 12.00 - 19.00 arası hizmet vermektedir. Ürünler ve fiyatlar için DM’den ulaşabilirsiniz. Görüşmek, tanışmak üzere! 🌿🌸☀️🌧